O nás

Proč likvidovat, resp. recyklovat potravinářské oleje a tuky s TRAFIN OIL, a.s.

Firma TRAFIN OIL, a.s. se zabývá výkupem, svozem a likvidací (recyklací) použitých potravinářských a fritovacích odpadních olejů z kuchyní, restaurací, jídelen a jiných gastronomických zařízení.

Výkup použitých a dodávky čistých olejů a tuků

Společnost TRAFIN OIL, a.s. se řadí mezi lídry na českém trhu v poskytování služeb v oblasti recyklace použitých potravinářských olejů a tuků.

TRAFIN OIL, a.s. sváží a recykluje potravinářské oleje a tuky na území celé České republiky

Společnost TRAFIN OIL, a.s. své služby poskytuje na území celé České republiky. Náš dispečink s Vámi dohodne veškeré detaily spolupráce...

Výkup, svoz a likvidace použitých potravinářských olejů s důvěryhodným partnerem s licencí

Společnost TRAFIN OIL, a.s.  je držitelem povolení k likvidaci a čištění použitých potravinářských olejů a tuků vydaného Krajským úřadem pro Vysočinu.

Výkup a likvidace použitých potravinářských olejů s dvojitou výhodou

TRAFIN OIL, a.s. umožňuje subjektům možnost plnit Zákon o odpadech č. 185/2001 Sb., ale i přispívat k ekologické likvidaci oleje jeho dalším zpracováním.

Co způsobí olej v kanalizaci a proč nepatří do dřezu?

Co způsobí rostlinný olej nebo tuky v kanalizaci? Proč nepatří do dřezu? Podívejte se na video přímo z kanalizace. A navíc poradíme, jak to udělat správně.
Všimli jste si, že...

Všimli jste si, že...

se začátkem nového roku jsme pro Vás spustili nový web, na kterém vždy najdete aktuální verzi našeho letáku a další zajímavé informace z oblasti gastronomie?
Oleje svážíme

Oleje svážíme

z provozoven po celé České republice. Naše společnost je oprávněnou osobou v oblasti nakládání s odpady - jedlými oleji a tuky.

Souhlas provozu zařízení Souhlas provozu zařízení

Více informací