TRAFIN OIL, a.s. sváží a recykluje potravinářské oleje a tuky na území celé České republiky

Společnost TRAFIN OIL, a.s. své služby poskytuje na území celé České republiky. Náš dispečink s Vámi dohodne veškeré detaily spolupráce (sběru a dodávek olejů a tuků) a je vždy schopen nabídnout služby šité na míru. Obsluhujeme tyto regiony: Praha, Středočeský kraj, Pardubický kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Jihočeský kraj, Vysočina, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Zlínský kraj, Jihomoravský kraj.

Měli byste vědět:

TRAFIN OIL, a.s. se zabývá svozem a čištěním použitých potravinářských olejů, prodejem fritovacích olejů a jedlých tuků a prodej čistících prostředků a hygienických potřeb. Aktivity společnosti v oblasti výkupu a odvozu použitých olejů a tuků, resp. jejich likvidace / recyklace vychází ze zákonné povinnosti použité oleje a tuky separovat a ekologicky likvidovat.

ZPĚT -

Proč likvidovat, resp. recyklovat potravinářské oleje a tuky s TRAFIN OIL, a.s.

Výkup použitých a dodávky čistých olejů a tuků

TRAFIN OIL, a.s. sváží a recykluje potravinářské oleje a tuky na území celé České republiky

Výkup, svoz a likvidace použitých potravinářských olejů s důvěryhodným partnerem s licencí

Výkup a likvidace použitých potravinářských olejů s dvojitou výhodou

Všimli jste si, že...

Všimli jste si, že...

se začátkem nového roku jsme pro Vás spustili nový web, na kterém vždy najdete aktuální verzi našeho letáku a další zajímavé informace z oblasti gastronomie?
Oleje svážíme

Oleje svážíme

z provozoven po celé České republice. Naše společnost je oprávněnou osobou v oblasti nakládání s odpady - jedlými oleji a tuky.

Souhlas provozu zařízení Souhlas provozu zařízení

Více informací