Samostatná účetní – junior accountant

Co bude Vaším úkolem?

  • vedení účetnictví: tvorba účetních záznamů z účetních dokladů, vystavování a zaúčtování přijatých faktur, bankovních a pokladních dokladů, příprava a realizace plateb po jejich schválení, zápočty, apod.
  • evidence a inventarizace majetku
  • vedení záznamní povinnosti pro účely zpracování DPH a daně z příjmu, kontrola záznamů EET
  • zdokumentování ekonomických informací do systému, archivace účetních dokladů
  • zpracovávání účetních měsíčních uzávěrek a roční účetní uzávěrky vč. dokladové inventury

Co od Vás očekáváme?

  • pečlivost, samostatnost, ochota se dále učit, pracovat pod časovým tlakem
  • znalost podvojného účetnictví
  • orientace v oblasti evidence majetku v ČR/SK
  • orientaci v oblasti daňové problematiky v ČR, ale i se zaměřením na SK
  • min. 3 roky praxe v oboru (skladová evidence, evidence majetku)
  • dobrá znalost MS Excel, MS Word, a účetních programů (MS Dynamics, SAP, apod.)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • stabilní zázemí české prosperující bio firmy
  • zaučení na danou pozici
  • příspěvek na stravování
  • káva, čaj na pracovišti zdarma k dispozici
  • Multisport karta nebo Edenred kartu (pro HPP) a jiné benefity
  • možnost kariérního růstu

Nástup: od 01.07.2021

Úvazek: Hlavní pracovní poměr, na půl roku je akceptovatelný i zkrácený úvazek 3/4

Pracoviště: Trafin Oil, a.s., Kopeční 12, Slezská Ostrava

Pokud vás zaujalo být součástí našeho týmu, pošlete CV na email erika.sirotova@trafinoil.cz