Prodej fritovacích olejů a tuků

Současně s odvozem použitého gastro oleje vám přivezeme čerstvý olej pro teplou i studenou kuchyni.

Chci vidět produkty

Peníze

Odnos až do skladu

„Šéfe, přivezli nám olej a suroviny, ale já ty těžké bandasky sama do skladu neodtáhnu, musíte hned přijet.“  – možná to znáte taky. Dopravce přiveze zásoby, avšak vyloží vám je přede dveřmi. V kuchyni máte zrovna kalup, anebo dnes slouží kuchařské křehotinky. Bez starostí. Náš řidič vám olej odnese až do skladu.

Doprava olejů zdarma – šetřete PHM i zdraví

Nový olej vám přivezeme zdarma. Ušetříte náklady na dopravu. Šetřete benzín či naftu pro důležitější chvíle než je „poskakování“ od obchodu k obchodu. Navíc, tahat měsíčně pár stovek kilogramů olejů – to časem můžete doslova pocítit.
 

Dvě stě
list

Výhodné ceny olejů a tuků

Díky tomu, že denně vozíme mnoha podnikům v součtu velké množství čerstvých olejů, umíme u výrobců vyjednat lepší ceny než dostanete v obchodě. Gastro oleje do restaurací tak u nás pořídíte levněji, po celý rok. A co levné oleje od větších prodejců? Cenově výhodnější jedlé oleje než u nás vám běžný velkoobchod nabídne jen stěží.

Úspora času

Kuchaři: „Šéfe, pardon, jsme s olejem na suchu…“ Máte zrovna hromadu práce, ale kuchaři už budou brzy „na suchu“. Aby se jim „nezadřela“ fritéza a hranolky nechutnaly jak z ropného vrtu, musíte prostě sednout do auta a rychle na nákup. Tedy až doteď. Objednejte u nás a ušetřete čas pro důležitější věci. Věnujte se třeba raději hostům svého podniku.

Hodiny
Dvě stě

Částečná výměna nového oleje za špinavý = nižší cena

Pokud od vás zároveň odvezeme použitý olej, ušetříte při nákupu nového. Symbolickou odměnu, kterou vám vyplácíme za převzetí špinavého oleje, na přání započítáme do ceny nového. Získáte tak čerstvý fritovací olej ještě levněji.

 

 

Přejete si olej na fritování a smažení řepkový, palmový, anebo mix se slunečnicovým?

Podívejte se na ceník a vyberte si nový čerstvý olej

 

Logo FC Baník Partner oslav 100 let FC Baník Ostrava.