1.

Zavolejte zdarma na zelenou linku 800 800 070, jsme k dispozici 24 hodin denně. Anebo napište e-mailem na odpady@trafinoil.cz Stačí uvést, kolik asi oleje na likvidaci máte a odkud jste.

2.

E-mailem, anebo pak rovnou osobně, vám doručíme smlouvu o ekologické likvidaci oleje – mohou ji po vás chtít úředníci.

3.

Do 5 pracovních dní od objednávky jsme u vás. Potřebujete-li odpadní olej odvézt rychleji, na přání přijedeme dříve, třeba už zítra, a odvoz oleje z restaurace zajistíme.

4.

Na použitý olej z kuchyně vám zdarma zapůjčíme odpadní barel. Jakmile od vás příště odvezeme plný barel použitého fritovacího oleje, zapůjčíme hned další prázdný.

5.

Náš olejář, který od vás použitý olej na smažení či fritování vyzvedne, vám na místě vystaví potvrzení o ekologické likvidaci oleje.

6.

Za použitý rostlinný olej vám po převzetí zaplatíme v hotovosti. Odměna se hodí například pro váš tým – jako inspirace k efektivnímu třídění odpadů.

7.

Termín dalšího odvozu a sběr fritovacího oleje naplánujeme automaticky. Standardně jezdíme 1× měsíčně po pravidelných trasách. Potřebujete-li svoz olejů častěji, přijedeme častěji. Jezdíme automaticky, předem se včas ohlásíme a na přání přibalíme i nový čerstvý olej na fritování a smažení.

8.

Odteď máte o starost méně, více času na své podnikání. Olejový servis už máte „ošéfovaný“. Ekologická likvidace fritovacích olejů je nyní na nás.

9.

Kdykoliv potřebujete mimořádný odvoz použitého potravinářského oleje, zavolejte nám zdarma na zelenou linku 800 800 070.

Logo FC Baník Partner oslav 100 let FC Baník Ostrava.