Peníze

Ušetříte za tučnou pokutu v řádech tisíců korun, úředníci správnou likvidaci olejů hlídají

Provozujete stravovací či gastronomické zařízení, restauraci, jídelnu? Pak vám legislativa a pravidla podnikání ukládají povinnost třídit a likvidovat použité odpadní oleje a tuky – katalogové číslo odpadu 200125. Když odvoz a recyklaci použitého oleje necháte na nás, máte splněno.


Vyděláte pár korun navíc

Při každém odvozu použitých olejů vám dáme zdarma čistým olejem, nebo peníze na dřevo. Recyklace rostlinného oleje se vyplatí.

Dvě stě

list

Šetřit přírodu je moderní, budete in

Odvezený použitý olej čistíme a recyklujeme. Recyklovaný olej putuje dál, například pro výrobu biopaliv. Recyklací každého 1 kilogramu společně ochráníme planetu před 2,5 kg vypuštěného CO2. Ročně tak díky recyklaci rostlinných olejů zabráníme vzniku více než 12 000 000 kg CO2. Šetřit přírodu je moderní, vaše děti to ocení.


Ušetřete čas!

Spolu s dodávkou čistých olejů ušetříte významné množství času a netaháte se s velkou váhou.

Hodiny

Proč recyklovat

Provozujete restauraci?

Provozujete restauraci, chcete se plně soustředit na její provoz, práci se zákazníky?

Olej

Olej vždy a včas na pánvi nebo ve fritéze = vždy připravený, provozuschopný a výkonný kuchař nebo provozní restaurace, kteří dají svému provozu to nejlepší, co můžou.

V kuchyni

Jenže, kdo má pořád myslet na včasný nákup, aby byl kuchařům olej na smažení i fritování stále k dispozici? Jak zařídit likvidaci použitého oleje z kuchyně?

Dovezeme čerstvý olej

Dovezeme čerstvý olej – rostlinný řepkový, palmový a slunečnicový na fritování, smažení i pro studenou kuchyni. Olej odneseme až k vám do skladu. Ohlásíme se včas s předstihem. Po čase spolupráce už totiž víme, kdy vám oleje přibližně docházejí.

Vykoupíme použitý olej

Hledáte výkup jedlých odpadních olejů, výkup tuku? Rovnou od vás odvezeme použitý fritovací olej a ještě vám za něj zaplatíme v hotovosti „na dřevo“. Barel na použitý gastro olej dodáme.

Odvezeme použitý olej a přivezeme čistý olej

Jenže, kdo má pořád myslet na včasný nákup, aby byl kuchařům olej na smaženíi fritování stále k dispozici? Jak zařídit likvidaci použitého oleje z kuchyně?

 

Šetřete čas, náklady, přírodu a ještě vydělejte. Objednejte si odvoz použitého olejevolejte zdarma na 800 800 070.

Auto TrafinOil

 

Logo FC Baník Partner oslav 100 let FC Baník Ostrava.