Volné pozice

Jsme specialisté na recyklaci jedlých olejů a tuků. Čistíme planetu od odpadních jedlých olejů. Jejich recyklací snižujeme emise, CO₂ v atmosféře. Pokud každý rok vytřídíte 4,5 litrů odpadního jedlého oleje, je to stejné, jako byste vysadili jeden vzrostlý strom, který čistí vzduch. Brzdíme tak globální oteplování. Jsme vítězem soutěž E.ON Energy Globe Iniciativa roku 2021.
Pokud máš rád výzvy a chceš, aby Tvá práce měla smysl pro nás i naše děti, jsme firma, kterou hledáš,

Koho aktuálně hledáme?
Operátor/ka zákaznického servisu
Ostrava

Co bude Vaším úkolem?

  • obchodní činnost, získávání nových smluv, aktivní hledání kontaktů
  • aktivní prodej našich produktů (oleje)
  • plánování trasy a zastávky pro odběr a dovoz olejů restauracím
  • posílit a upevnit vazby se zákazníky (restaurací)
  • aktivní telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
  • péče, spolupráce a rozvoj u stávajících klientů
  • komunikace s řidiči, kteří svoz i rozvoz realizují
  • odpovědnost za realizaci

Co od Vás očekáváme?

  • chuť pracovat a změnit svět
  • aktivní přístup k dané práci
  • týmového ducha a vůli se rozvíjet
  • vše ostatní vás naučíme

Co Vám můžeme nabídnout?

  • práce v příjemném kolektivu
  • stravenkový paušál
  • káva, čaj na pracovišti zdarma k dispozici
  • cafeterie: volnočasová benefitní karta EDENRED

Kdy můžete nastoupit? Dle domluvy

Jaký úvazek Vám můžeme nabídnout? HPP

Vaše budoucí pracoviště: TRAFIN OIL, a.s., Ostrava nebo po domluvě Horní Suchá, Na Františku 1551

Pokud vás nabídka zaujala pošlete svůj životopis pavla.honusova@trafinoil.cz a tomas.peter@trafinoil.cz

ŘIDIČ dodávky do 3,5 t (sk.B)
oblasti Brno, střední a jižní Morava Měsíční odměna 100.000 Kč

  • Zvládnout tvrdou a náročnou práci
  • Řízení dodávkového vozidla do 3,5 t
  • Svoz a dovoz jedlého oleje
  • Nakládka a vykládka 50 l plných barelů, až 30 denně, fyzicky náročnější práce
  • Obsluha stravovacích provozoven
  • Práce s pokladnou a hotovostí
  • Zodpovědnost za svěřené zboží na skladě
  • Získávání nových zákazníků

  • Praxi v řízení vozidel skupiny B (platný řidičský průkaz sk. B)
  • Musí na vás být spolehnutí – na čem se domluvíme, to je třeba oboustranně dodržet
  • Měla by být radost pracovat s vámi v týmu – je třeba se vždy vzájemně podporovat a nenechávat problémy a složité situace na později nebo na někoho jiného
  • Pečlivost, smysl pro pořádek a kvalitně odvedená práce jsou pro nás samozřejmostí
  • Fyzickou zdatnost, flexibilitu a pozitivní přístup k práci, trestní bezúhonnost

  • Spolupráce na IČ s finančním hodnocením 100.000,- Kč/měsíc
  • Zajistíme práci na každý den
  • Měsíc dopředu víte, kam pojedete
  • Pravidelné trasy / stálí zákazníci /
  • Volné víkendy
  • Stálý dispečer, se kterým spolupracujete
  • Platby faktur vždy včas v domluveném termínu

Pokud vás zaujalo být součástí našeho týmu, prosím pošlete své CV na email petr.stary@trafinoil.cz.

Adam Dlouhý
Z Trafinu přijedou vždycky, když potřebujeme, dokonce sami volají. Jejich oleje jsou kvalitní, a přitom za super ceny. A kromě toho mám dobrý pocit, protože vím, že s vytříděným olejem dělají něco…
Adam Dlouhý
restaurace Na Růžku
Jirka
Olejový servis je přesně ten typ služby, kterou jsme hledali. Všechno funguje tak hladce, že o něm skoro ani nevíme. Prostě máme bez starostí pořád dost čistého oleje a vždy včas odvezený ten použitý.
Jirka
restaurace Černý kůň