Kariéra

Customer service operator (operátor / ka)

Brigáda, Hlavní pracovní poměr

Čistíme planetu od odpadních jedlých olejů, které recyklujeme do biopaliva a snižujeme tím emise CO2 v atmosféře. Brzdíme globální oteplování.
Pokud máš rád výzvy a náročné úkoly, a chceš pracovat v dobré, české firmě, tak pojď do toho s námi!

Co je náplní práce?

  • aktivní telefonická komunikace se stávajícími zákazníky
  • zajištění odvozu použitých olejů a dovozu čistých olejů do restaurací
  • péčespolupráce rozvoj u stávajících klientů
  • komunikace s řidiči, kteří svoz i rozvoz realizují
  • odpovědnost za realizaci, administrativa

Jaké potřebujete dovednosti?

  • aktivní přístup k dané práci
  • týmového ducha a chuť se rozvíjet
  • vše ostatní vás naučíme

Co nabízíme?

  • stabilní zázemí prosperující firmy
  • zaučení na danou pozici
  • práce v příjemném kolektivu
  • příspěvek na stravování
  • káva, čaj na pracovišti zdarma k dispozici
  • Multisport karta

Nástup: ihned

Pracoviště: Trafin Oil, a.s., Kopeční 12, Slezská Ostrava

Pokud vás zaujalo být součástí našeho týmu, pošlete CV na email erika.sirotova@trafinoil.cz.

Dělník do výroby

Informace o pracovním místě

Náplň práce:
– manipulace s barely s jedlým olejem
– vylévání barelů se špinavým jedlým olejem
– mytí špinavých barelů
– vykládky a nakládky barelů na auto

Požadujeme

– pracovitost
– dobrý zdravotní stav, fyzickou sílu
– spolehlivost

Nabízíme

– dobrou mzdu
– dobré zázemí silné české firmy
– dobrý kolektiv
– dvousměnný provoz (37,5 hodin týdně)

Pracoviště: Vrbice, Bohumín
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 18000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pokud vás zaujalo být součástí našeho týmu, pošlete CV na email personalni@trafinoil.cz

Hledáme řidiče dodávky s ŘP sk. B

Kdo jsme?

  • zabýváme se svozem použitých olejů z restaurací a dovozem jedlých olejů do restaurací
  • v našem oboru jsme největší a dále rostoucí společností v ČR
  • najdete nás i na Slovensku a v Polsku
  • denně nám jezdí 35 dodávek
  • většina našich řidičů s námi spolupracuje již přes 10 let – dlouhodobá spolupráce
  • nabízíme pevné, stabilní zázemí a férové jednání

  • možnost práce na HPP s finančním ohodnocením až 40.000,- Kč hrubého měsíčně
  • možnost spolupráce na IČ s finančním hodnocením až 90.000,- Kč/auto/5.000 km/měs.
  • zajistíme práci na každý den
  • měsíc dopředu víte, kam pojedete
  • pravidelné trasy / stálí zákazníci /
  • volné víkendy
  • stálá dispečerka, se kterou spolupracujete
  • výplaty vždy včas v domluveném termínu

Koho hledáme?

Jsi řidič, nebojíš se práce? Tak Tebe.